ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Болгарія

Митні правила

Болгария. Таможня Митниця у Болгарії перебуває на нормальному європейському рівні. Все організовано добре, черг майже не буває, і формальності проходять швидко.
Ввезення та вивезення іноземної валюти не обмежене, проте декларувати обов'язково.

Ввезення та вивезення національної валюти Болгарії заборонено. Якщо після відпочинку у Вас залишилася місцева валюта, її можна обміняти назад перед від'їздом з країни, проте для цього необхідно подати довідку про початковий обмін з обмінного бюро.

Дозволяється ввезти до Болгарії безмитно 250 сигарет або 50 сигар, 1 літр міцних алкогольних напоїв або 2 літри вина, подарунки в розумній кількості, а підлягають декларуванню коштовності, відеокамери, комп'ютери та інші дорогі речі.

Як у будь-якій нормальній країні, у Болгарії заборонено ввезення наркотиків та зброї.

При виїзді з країни цінні речі мають бути внесені до декларації. Заборонено вивіз із країни творів мистецтва чи предметів, які мають історичну, художню чи наукову цінність.

З Болгарії можна вивозити ікони, які є національним надбанням. Тому, перш ніж придбати предмети старовини, отримайте дозвіл на їхнє вивезення. В іншому випадку всі вони будуть конфісковані, а ви будете змушені заплатити пристойний штраф.

Іноземні туристи мають право на повернення ПДВ (20%) за системою "tax free" при покупці на суму не менше ніж 1000 BGL в одному магазині. Повернення ПДВ провадиться в пункті повернення в аеропорту при виїзді з країни.

Правила можуть змінюватись, уточнюйте правила перед поїздкою!!!

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.